Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turska ljubavna magija
Turska ljubavna magija 

Turska ljubavna magija je omiljen ljubavni ritual za privlačenje voljene osobe. Često korišten predmet u ljubavnoj magiji na daljinu su ogledalo i slika voljene osobe. Turska ljubavna magija se takodje radi i za vracanje bivse ljubavi. Ljubavni sihiri vrlo vješto izazivaju ljubav i emotivno vezivanje. Turske bajalice bacaju se za ljubav i za brak. Turska magija je jedna od najjacih ljubavnih magija.
Ljubavna Magija 
Reply
Željela bih znati je li neki od vas znaju kako djeluje Turska ljubavna magija.

Čitala sam negde o momku kojeg je devojka htjela vezati za sebe i uradila je Tursku magiju za ljubav. Nakon toga, ponašanje njenog momka se promijenilo i on je postao dobar, prestao izlaziti svaku noć van, prestao piti i praviti problijeme.

Oduvjek su ljudi pričali da je Turska ljubavna magija jaka ali voljela bih čuti iskustva iz prve ruke. Ako neko zna više o turskom ritualu za ljubav, neka piše.
Reply
Turska magija za ljubav je vrlo jaka jel stvara snažne emocije i energiju. Napraviti tursku ljubavnu magiju ne može svako, mora se poduzeti odgovornost za ono što se radi. Kada se radi turska ljubavna magija na daljinu, morate imati za cilj samo dobro. Nemojte činiti zlo.

Turske bajalice za ljubav imaju pravilo da samo pozitivna namjera može postići dobar ishod! Pokušaj manipuliranja voljenom osobom najčešća je pogreška koju ljudi čine, i tada turska magija za ljubav ne može proizvesti pozitivne rezultate. Stoga vas savjetujem da se zapitate prije nego što odlučite koristiti ljubavni ritual. Turska ljubavna magija je korisna u slučaju kada ste i sami spremni uzvratiti ljubav. Ako postaneš bolja osoba, poboljšavaš svoj karakter, razumijevanje i komunikaciju, onda je turska magija za ljubav dobar izbor i donijet će više sreće i zadovoljstva vama i vašem partneru.

Turska magija da se vrati neka osoba, radi se u petak. To je dan ljubavi. Da bi turska ljubavna magija bila uspješna, mora se usredotočiti se na ono što želite. Turska magija vezivanje cvorova je jedan od najpoznatijih rituala za vracanje voljene osobe. Pravi se u miru, dubokom meditacijom. Turska ljubavna magija za rastavljanje partnera nije preporučljiva. Ljubavni sihir da poludi je turska crna magija i treba se držati podalje od nje. Ponoviću glavno pravilo, nemojte činiti zlo. 

Tuurska magija za ljubav daje najlepše rezultate ako je vaša namjera čista, dobra i za cilj ima da uzvratite ljubav i poboljšate međusobni odnos. Nemojte koristiti tursku ljubavnu magiju da vratite neku osobu a da joj zatim ne pružite ljubav. Kada se vaša namjera prepozna kao loša, turska magija za ljubav će prestati da djeluje. Pružite osjećanja onoliko koliko želite dobiti za uzvrat i turska ljubavna magija će donijeti svoje čudo.
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.

Reply
Turska ljubavna magija ne ovisi o uvjerenju, djeluje čak i ako uopće ne vjerujemo u magiju.

Turska magija za ljubav se koristi isključivo za vraćanje voljene osobe ili za vjernost partnera. Ne smije se zloupotrijebiti nego kada se partner vrati i pruži emocije, iste moramo uzvratiti. Takođe, ako se turska magija za ljubav pravi za vjernost, moramo i sami biti vjerni. Šta najviše volim kod turske ljibavne magije je to što utiče i na naše samoppuzdanje čineći ga jačim. Turska magija za ljubav na daljinu ima snažno dejstvo te se ne mora davati partneru da nešto popije. Turska ljubavna magija sa slikom voljene osobe radi se uz turske bajalice za ljubav.
Reply
Turska magija za ljubav me zanima jel zelim da izgladim odnose sa momkom. Mi smo ostali u kontaktu, samo kao prijatelji. Ali ja ga jos uvjek volim. Zelim pokusati neki ritual i cini mi se da je Turska ljubavna magija najjaca magija za neuzvracenu ljubav.
Reply
Ovdije nije pitanje koje su najjace ljubavne magije već kako i kada ih upotrijebiti. Volis tog momka, bili ste u vezi. Cak ste i nakon veze ostali prijatelji sto znaci da se dobro poznajete i da imate jaku konekciju. To je sasvim dovoljno i tu bi bilo koji ljubavni ritual pomogao. 
Ako si se odlucila da to bude Turska magija za ljubav, vjerovatno si intuitivno osjetila da ti ista moze pomoći.

Ja ti samo mogu savjetovati da prije nego se napravi Turska ljubavna magija, bitno je da tko radi, da ti objasni djelovanje. Raspitaj se da li ti imas nekih obaveza u toku ljubavnog ritula, sta moras raditi i da li da uopće moras raditi nesto. Mada koliko sam ja upucen bice ti potrijebna samo slika voljene osobe i ostalo obavlja magičar. I nije vazno koje si vjeroispovjesti, turska magija za ljubav djeluje i kod hriscanina.
Ljubavna Magija 
Reply
Turska magija za ljubav obiluje ljubavnim ritualima čija je osnovna namjena da zarobe nečije srce i podrede ga onome ko izvodi ili naručuje ljubavnu magiju. Turske bajalice za ljubav toliko su pečatljive da zaslužuju priliku da se predstave široj javnosti kao bogastvo istočnjačkog okultizma.

U toku rituala turske ljubavne magije, izradjuje se wazaif koji čarobnjak ispisuje na posebno odabranom pergamentu i tada stavlja u molitveni wefk nad kojim se sprovodi molitva u narednih 40 dana. Nakon toga, tvrde turski magičari, željena osoba neće moći nikako da prestane da razmišlja o osobi u čije se ime turska magija za ljubav. Odnosno, postat će opsjednuta ljubavlju prema njoj ili njemu.
Reply
Turska ljubavna magija je djelovala. Bila sam toliko ocajna kada sam prvi put pisala ovdije i drago mi je da se danas mogu pohvaliti da sam srecna jel sam se pomirila sa momkom. Pomogla mi je Sadina Safi | Turska magija za ljubav
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)