Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crna magija i Uroci
#1
Crna magija i Uroci

Crna magija je drevna magijska umjetnost koja datira iz zelje nad dominacijom drugih. Da bi mogli prepoznati crnu magiju, vazno je preispitati simptome, uraditi test i znati koji predmeti ukazuju na magiju. Uglavnom je to malo kokosje jaje zakopano, igla i kosa. Takodje, crna magija je krv ispred vrata.

Glavna upotreba crne magije je povrediti druge. Uroci se bacaju na osobu da poludi za nekim i kod nje se mogu prepoznati simptomi ljubavne magije. Sledece sto se pitamo je kako skinuti crnu magiju sa sebe. Ovde moramo biti jako oprezni i pronaci strucnjaka jel skidanje crne magije uglavnom rade oni ljudi koji znaju i kako napraviti crnu magiju. Time bi se uroci mogli umnoziti a simptomi postati jos jaci. Zato je najbolje je da skidanje crne magije obavi Crkva.

Da bi se osigurali od buducih spletkarenja dusmana, potrebno je zastiti kucu od crne magije. Jel puno je onih koji iz ljubomore zele narusiti tudju srecu. Takvi ljudi ne misle na posledice koje zrtva crne magije moze imati.

Kada se koriste crna magija i uroci, vazno je znati da ce se bol i steta nabacena drugima, vratiti onome ko baca crnu magiju i to duplo vise.

Iskustva o bezopasnim magijama mozete citati i pisati ovde: ljubavna magija (klik za detaljno)
Reply
#2
Pozdrav svima, ja sam nov na forumu ali mi crna magija i uroci nisu strani. Zapravo, zanima me skidanje crne magije. Mislim da je na mene nabačena ista. Već mjesecima ne mogu da napredujem ni u čemu. Nalazio sam razne predmete po kući i dvorištu, zakopano jaje, krv na vratima i slično. Takodje sam jako depresivan i imam noćne more. Da li su to simptomi crne magije?

Pročitao sam vaše postove i mislim da ste cool.
Reply
#3
Dakle, kada se crna magija na vrijeme prepoznava, to znatno olakšava stvari. Čovjek će prije reagovati i potražiti pomoć. Što se tiče skidanja crne magije, jedini savjet je da posetite Crkvu i da se molite. Bog je jači od svakog zla a snaga molitve je tolika da može iscjeliti svaki problijem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)