Thread Rating:
  • 11 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vracanje voljene osobe magijom
#1
Vracanje voljene osobe magijom    
 
Ako muškarac odluči prekinuti kontakt s vama, ne morate mu pisati mnogo poruka i optjerecivati njegov telefon. Odmah nakon sto vas je ostavio, prvo sta trebate uraditi je: potpuno nestanite iz vida voljene osobe. Zasto? Evo odgovora! Sigurno je da je on spreman da ga krijenete opsjedati I trcati za njim ali uopće nije ni pretpostavio da vi zapravo nećete nikako reagirati na ostavljanje. Sigurno će mu se ovaj vas  postupak činiti čudnim i on će se zagarantovano zamisliti zasto niste reagovali. Ovim ste mu dali prvi ŠOK! I jednostavno ste izbjegli nekoliko scena ponižavajućih za vas.
 
 
Ako je voljena osoba vrlo popularan kod žena, vjerojatno ga vaši znakovi pažnje neće zadiviti. Međutim, jasno ćete se istaknuti u njegovim ocima na kada shvati da nemate reakciju. Ovim ga može ozbiljno zakačiti i natjerati da preuzme inicijativu u vašem smjeru.
 
Vjerojatno ste čuli da je muskarac po prirodi lovac koji voli loviti svoj potencijalni "plijen". Kada vam nakon koraka koji su opisani iznad, počne ponovo pokazivati svoju pažnju, možete reagirati pozitivno tijekom prve komunikacije, prve poruke, prvog poziva ali nakon toga nemojte sami započinjati novi dijalog. Kad se muškarac vrati u kontakt s vama, promijenite taktiku i komunicirajte kao da ste izgubili interes za njega. Vjerovatno će ga zaintrigirati ova promjena ponašanja i pokušat će vratiti vašu naklonost. Ovim cete mu dati drugi ŠOK!
 
Nakon prekida, morate sebi dati vremena za oporavak. Mnogi, kako ne bi doživjeli bolne osjećaje nakon rastanka, ulaze u druge odnose, preusmjeravaju pažnju na drugu osobu sto je pogrijesno ako zelite vracanje voljene osobe!
 
Nemojte misliti da je vracanje voljene osobe nemoguce ako on u početku nije osjeća ljubav prema vama. U svakom trenutku žene su sposobne svojim ophodjenjem uciniti da se taj muskarac zaljubi.
 
Mnoge žene misle da je ljubavna magija jedini način da očarate muškarca. Ljubavna magija jeste jedna od najefikasnijih metoda, ali zene ukoliko su mudre, mogu ponovo vratiti voljenu osobu I tehnikom ophodjenja.


Iskustva sa ljubavnom magijom mozete citati i pisati na temi: https://ljubavnamagija.rs/showthread.php?tid=1
Reply
#2
Divno objasnjeno, hvala. Bilo bi zanimljivo da pisemo o ritualima. Ako neko nesto zna, da su mu pricale bake, strine, neka podjeli. Pa bilo da su mitovi, sujevjerja nema veze, da se ne zaboravi. U narodu postoji mnogo obicaja i vjerovanje u magiju je bilo veoma zastupljeno, pa i do dan danas. Voljela bih čuti priče iz raznih krajeva. Šta su vam bake govorile, sta se valja a sta nije dobro, sta raditi da te momak zavoli, kako bajati da privuces ljubav, da se udas, ozenis..
Reply
#3
Ja znam jedan ljubavni ritual ako želite privući osobu da razmišlja o vama. Ova ljubavna magija je radila jednom u mom slučaju i zato ću podijeliti. Vradžbine je bolje raditi tijekom punog mjeseca. Dakle:

Ljubavna magija da misli na tebe

Ono što će vam trebati:

-Crvena svijeća (ako nemate crvenu svijeću, upotrijebite bijelu boju) --Tamjan
- Slika voljene osobe (ako nemate sliku, napišite ime osobe na komad bijelog papira i gledajući papir zamislite osobu s intenzivnom koncentracijom i jasnoćom.

Da biste napravili magiju kako bi netko mislio na vas, počnite noću, oko 11 h, uzmite svijeću i kažite jasno šta želite. Dok to radite, gledajte sliku osobe koja treba razmišljati o vama danju i noću. Zatim ostavite svijeću pored fotografije i upalite tamjan. Gledajući njegovu sliku, zamislite sebe kako ulazite u njegov mozak i izgovorite tri puta:

"Ti misliš samo o meni. To je moja želja i tako će biti."

Nakon toga, nemojte gasiti svijeću i ostavite je da stoji pored fotografije voljene osobe i tamjana a vi nastavite meditirati i vizualizirati dok ne zaspite. Ova ljubavna magija će učiniti da voljena osoba razmišlja o vama.

Iskustva mozete procitati ovde >>> Ljubavna magija iskustva <<<
Reply
#4
Ljubavna magija sa fotografijom - Vracanje voljene osobe
 
Prema magicarima koji izvode čini za ljubav, mnogo je lakše privući ljubav voljene osobe sa kojom je veza izgubljena, nego potpunog stranca.
 
Kao i u svemu što je vezano za srce, želja i čežnja za osobom u koju smo zaljubljeni ponekad je toliko jaka da se desi magija, samoostvare.
 
To znači da intenzivne misli usmjerene na određenu osobu na kraju uspijevaju napraviti stvarnu razliku u tome kako nas ona ili on doživljavaju. Voljena osoba počinje da razmišlja nesvjesno i postepeno na topliji i osjetljiviji način kada nas se sjeti. Njegova naklonost postaje jača i to može pretvoriti naša osjećanja prema njemu ili njoj u zajedničku ljubav.
 
Postoje i rituali koji pojačavaju dobre vibracije za ispunjenje tajnih ljubavnih želja.
 
Jedan od poznatih predmeta koje moramo imati da bismo počeli da pravimo ljubavnu magiju je slika osobe u koju smo zaljubljeni. Mora oličavati trenutni izgled svog vlasnika. Što je fotografija starija ili nejasna, to su informacije koje emituje netačnije i koje se odnose na prethodni i doživljeni period života. Takođe treba da pokaže dobro raspoloženu osobu, kakvu želimo da imamo. Dobro je da slika voljene osobe bude puna i uronjena u mirnu atmosferu, bez drugih ljudi u kadru.
 
Pored fotografije, moramo imati predmete koji sadrže ideju o pet elemenata: vatri, vodi, zemlji, metalu, vazduhu.
 
Vatra će biti upaljena kada se upali svijeća. Voda bi trebala biti nekoliko kapi. Može se sakupljati od rose na cvijeću ili od kiše. Zemlja je treći element koji je fundamentalan u mnogim istočnjačkim filozofijama. Za završetak rituala potrebno nam je malo zemlje - najbolje od zemlje cvijeta. Metal se preporučuje da bude deo predmeta koji često koristimo (ovo može biti metalna kopča narukvice). Poslednji element je vazduh. Mora biti prikazan u atributu kao što je ventilator.
 
Nakon što smo obezbijedili sve potrebne alate, možemo pristupiti ritualu magije, koji iz sigurnosnih razloga čitateljima stranice neće biti napisan!
 
Zapamtite, iskrene misli i dobre želje odabraniku vašeg srca su najsigurniji način da probudite pravu ljubav.
Reply
#5
Ljubavna magija iskustva 

Iskustva ljubavne magije su mnogobrojna i pozitivna i ritual koji garantuje ljubav i sreću je ljubavna magija za vraćanje voljene osobe. 

Postoje obredi za privlačenje ljubavi koji pomažu vratiti izgubljenu ljubav. Ako se pitaš kako da te opet zavoli, najpoznatija magija koja daje sigurne rezultate je ljubavna magija. 

Iskustva sa ljubavnom magijom beleže mnogi forumi a o uspjeh ljubavnog rituala potvrsjuju hiljade ljudi širom svijeta. 

Grana magije posvecena ljubavi je najkoristeniji ritual jel ljubav je vječni osjećaj koji pokreće i daje smisao životu. Iskustva nam ukazuju koji rituali su najpopularniji. Izdvajamo neke od obreda: 
  • ljubavni rituali sa slikom
  • ljubavna magija mislima
  • ljubavna magija sa ogledalom i slikom voljene osobe

Ljudi koji imaju iskustvo sa ljubavnom magijom svedoce da su mnoge veze i brakovi su spaseni cak i onda kada nade nisu postojale. Uocavamo da se najvise djele  iskustva sa magijom na daljinu. A zasto je to tako mozemo i pretpostaviti. Oni koji bacaju magiju nisu vise u kontaktu sa voljenom osobom. Volio bih čuti da li ste ikada pokusali neki od rituala. Da li iskustva sa ljubavnom magijom?
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.


Reply
#6
Ljubavna magija iskustva imam zasigurno.

To je iskustvo sa ljubavnom magijom na daljinu. Posle dve godine veze i velike ljubavi ,desilo se nesto neprihvatljivo a to je prevara. Ne bi bilo strasno da me voljena osoba nije ostavila zbog druge. Gradili smo odnos na poverenju i kada se to slomilo naravno da su veza i ljubav ostali bez stabilnog oslonca. Pomogla mi je ljubavna magija. Posto je on jednostavno otisao za tom curom, trebala se napraviti magija da me zavoli, to jest lubavna magija za vracanje voljene osobe s ogledalom preko slike. 

Ne znam koji su simptomi ljubavne magije jel ja ih nisam osetila kao ni on, samo se prosto vratio. Nije pricao da je imao nesanicu ili slicno. Izgleda da je dejstvo magije individualno te nema svako tog osecaja blage uznemirenosti. I da, znam da je ritual radjen u novi punog meseca. Eto, ako se pitate kako vratiti voljenu osobu - ljubavna magija. Znaci, moje iskustvo sa ljubavnom magijom je pozitivno.
Reply
#7
Moje iskustvo sa ljubavnom magijom je iz moje neposredne blizine. 

Pricala mi je zena da je na njenog sina bacena crna ljubavna magija. Bivsa devojka mu je radila preko fotografije. Ne znam odakle joj recepti za ritual. Znam da postoji ljubavna magija vezivanje na daljinu preko slike. Moze da se radi i mislima ili sa medom. Ne znam ali iskustva ljubavne magije preko slike kazu da voljena osoba poludi od ljubavi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)