Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodzin zapis za ljubav
#1
Hodzin zapis za ljubav je veoma mocna sila koja omogucuje usmjeravanje ljubavne energije prema odabranoj osobi. Reakcija na hodzin zapis za ljubav je povratak voljene osobe, emotivno vjezivanje ili udaja i zenidba.

Hodzin zapis za vracanje voljene osobe potice iz Islamske religije ali moze se raditi svima bez obzira kojoj vjeri pripadaju. Da li je hodzin zapis magija ili religijiska praksa, to je nemoguce odgovoriti. Hodzini zapisi za ljubav su zapravo tačno odrijedjene molitve iz Islamske vjerske knjige, Kuran. Koja molitva će biti upotrijebljena za ljubav, to moze znati samo Hodza. Pravljenje hodzinih zapisa za ljubav nije lako i to zahtijeva ogromnu znanje Imama i Islamskih vjeroucitelja. 

Hodzini zapisi za ljubav se razlikuju od drugih ljubavnih magija po tome sto je usko povezan sa religijom i vjerom u Allaha. Medjutim, cinjenica je da se spravljaju i za one koji nisu Islamske vjeroispovjesti. 

Hodzin zapis za ljubav savija se u trougao ili kvadratni wefk i cuva se od očiju drugih. Takodje je praksa drzati hodzin zapis u vodi i tu vodu piti kako bi ljubavna magija imala jace dejstvo.

Iskustva o Hodzinim zapisima i ljubavnoj magiji, mozete pisati i procitati na temi: https://ljubavnamagija.rs/showthread.php?tid=1
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.


Reply
#2
Hodzin zapis za ljubav je najjaca ljubavna magija za vracanje voljene osobe. 

U svim epohama hodzini zapisi za ljubav izazivali su najveci interes covjecanstva. Hodzin zapis trougao će privuci ljubav osobe koju zelite. Hodzini zapisi za ljubav poticu iz drevnih civilizacija i prave se putem Kurana i Islamske magije.
Reply
#3
Kužim da probam hodžin zapis za ljubav. Cura me ostavila nakon godinu dana veze. Zanima me reakcija na hodžin zapis. I da li se zapisi za ljubav prave iako nismo muslimani? Čitao sam da se u nekim slučajevima radi hodžin zapis u vodi a nekada hodžin zapis trougao. Kako da znam koji mi je potrijeban? Zahvaljujem na svakom odgovoru.
Reply
#4
Hodžini zapisi za ljubav se koriste kada želimo vratiti voljenu osobu. 

Hodžin zapis trougao je isto zapis za ljubav i pravi se u slučajevima kada je partner vezi nevjeran. Hodžin zapis u vodi radi se kada je voljena osoba postala izgubila osjećanja za nas i mi želimo tu ljubav povratiti.

Nema razlike između ova dva zapisa za ljubav, osim u načinu upotrijebe. Hodžin zapis za ljubav u obliku trougla, čuva se u kući ili ga možete nositi uza sebe. Hodžin zapis za ljubav koji stoji u vodi, čuva se u zatvorenoj flaši a voda se krišom sipa u kafu ili jelo i daje partneru da popije.

Svakako, ako želite vjernost partnera ili povratak voljene osobe, hodžini zapisi za ljubav su djelotvorni.
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.


Reply
#5
Razmisljam da uradim hodzin zapis za ljubav. Postoji super lijepa zena koja mi se toliko svidja, hodzin zapis za ljubav bi je ucinio mojom? Kakve predmete Hodza treba da bi mi napravio zapis za ljubav? Kako napraviti, recimo  treba li kosu, sliku voljene osobe? Ja cu ga probati, ali imam strah od suprotnih rezultata.
Reply
#6
Da razjasnimo. Svidja vam se netko i trebate hodzin zapis za ljubav. Samo zato sto je netko super lijep. A ta vas osoba mozda ni ne poznaje niti vi poznajete njene osobine, karakter, mane. Malo mi je to bezveze. Zvuci kao da bi se malo poigravali zapisima za ljubav, da privucete osobu pa ako vam se nekim slucajem poslije ne svidi, sta onda? Onda cete traziti hodzin zapis za ljubav za neku drugu zenu i tako do u nedoglijed. A ne smijem ni pomisliti sto ce se desiti sa svakom od njih koju napustite i koliko ce patiti. Hodzini zapisi za ljubav jesu moćna ljubavna magija ali molim koristite ih razumno. Zasto ne biste uradili hodzin zapis da privucete u svoj zivot neodredjenu osobu, da sretnete ljubav sa kojom cete biti uzajamno sretni. Vi ciljate na neku zenu samo zato sto vam svidja njen izgled. To nije u redu. I pravi Hodza vam.nikada ne bi napravio zapis za ljubav ako ustanovi vasu takvu namjeru. Jel ne zaboravite, cilj svake ljubavne magije mora biti uzajamno pruzena ljubav. Da vi nju recimo poznajete, da postoje simpatije, da vam se svidja i njena licnost, onda u redu. Ali vi ste naveli samo da je ona super lijepa i to jasno govori da pojma nemate nista vise o njoj. Hodzini zapisi za ljubav rade se putem Islama, a oni i za krajnji cilj imaju brak. Imajte to na umu.
Reply
#7
Djelim tvoje misljenje. Ako si nemas namjeru da je ozenis, nemoj je ni privlaciti. 

Ono što bi za tvoj slučaj bilo najrealnije:

Quote:Hodzin zapis za ljubav da se pronađe istinska srodna duša i da se par vjenča (bez obzira na vašu dob!)

Kužim da ovaj zapis za ljubav otvara mogućnosti da sretneš sebi srodnu dušu sa kojom bi mogao biti sretan.
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.


Reply
#8
Šta su hodžini zapisi

Hodžini zapisi su Islamski talismani u kome su napisane određene molitve iz svete knjige Kurana. Njih pišu Muslimanski sveštenici, Hodže. Ove hamajlije imaju mistične moći, da ozdrave bolesnog čoveka, kao i da pomognu u ostvarivanju životnih ciljeva. Većina ljudi Muslimanske religije veruje da im hodžini zapisi pomažu, i nose ih uza sebe.

Kada su nastali Hodžini zapisi

Hodžini zapisi se koriste odavno, što je dokazano u istoriji. U drevnom vremenu, većina ljudi nije mogla da čita i zapamti molitvu, pa su se one pisale i nosile uz telo. Tvrdili su da hodžini zapisi imaju čarobne moći magije.

Hodžini zapisi trougao

Hodžini zapisi osim na Arapskom jeziku, mogu biti napisani na Urdu i mogu uključivati i neke simbole. Obično se nose savijeni u trougao i čuvaju od pogleda drugih. Veruje sa da su ljudska bića podložna uticajem zlih sila i Djavola. Hodžini zapisištite od Šejtana što potvrđuje veliki broj korisnika.

Hodžini zapisi protiv crne magije

Najčešće u praksi, hodžini zapisi se koriste protiv uticaja negativnih sila kao što je crna magija. Zaštita od Uroka, Sihira, Džina i zlih očiju. Prorok Muhamed propovedao je da sveti Kur'an može ozdraviti vernike. Ako se molitve recituju nad bolesnim ljudima, oni će se ubrzo oporaviti od bolesti. Na isti način, kako bi se uklonila zla moć, pišu se hodžini zapisi protiv crne magije.

Hodžin zapis zaštita

Ne samo da uklanja zlo, već je odličan izvor da biste dobili ono što želite! Muslimanski sveštenici kažu da hodžin zapis zaštita deluje kao Allahova ruka koja vas čuva i pomaže da postignete sve što zelite. Bez obzira na svrhu, sve vaše želje će se ostvariti. Mnogi ljudi nose hodžin zapis za ljubav. Sa druge strane, biznismeni praktikuju hodžin zapis za posao a kako bolesni imaju samo jednu želju, da ozdrave, najčešće koriste hodžin zapis za zdravlje.

Reakcija na hodžin zapis - da li je nošenje štetno

Ne postoji negativna reakcija na hodžin zapis. Praktikuju se za postizanje ličnih ciljeva, ne za povređivanje drugih. Kuran nudi lek za one koji traže pomoć. Ali svrha mora biti dobra. Hodžini zapisi ne smeju se koristiti za nanošenje štete drugima.
Reply
#9
Bok svima. Javio sam se za ljubavnu magiju i utisak je fascinantan. Pa mogu reci slobodno da vise nisam usamljen niti cu ikada ponovo biti. Ljubavna magija je djelovala i hvala
Reply
#10
Po meni jedan od najvecih strucnjaka za izradu zapisa je ovdije pohvaljen. Tvrdim ovo jel ne samo da imam iskustva nego i znam koliko je covjek cijenjen u Islamskom svijetu.

Muslimanka sam, klanjam i prilikom raznih situacija u zivotu sam se susretala sa raznim problemima. Sta god da mi je bilo potrijebno, obracala sam mu se. 

Bilo da sam trebala zapis, ili savjet ili citanje ruklje ili molitvu, godinama samo njega kontaktiram.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)