Thread Rating:
  • 29 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ljubavna magija
#31
Pratim temu ljubavna magija i interesuje me sve o ritualima i ljubavnim cinima.

Jos nista nisam pokusala a razlog je sto ne znam kome da se obratim. Nisam se javljala jos nikome. Sacekacu da vidim rezultate od posta iznad. Ako ljubavna magija deluje, nadam da ce objaviti i kontakt osobe koja joj je radila.
Reply
#32
Koga preporucujete da napravi ljubavnu magiju?
Reply
#33
To nema veze koje si religije..

Evo ja djelim link za koga po mom iskustvu mogu da preporucim:


islamskamagija (klik za detaljno)
Reply
#34
Tuzno je sto i najvece ljubavi mogu zavrsiti neslavno. Nemam iskustva sa ljubavnom magijom, bar ne za sada. Jos uvek sam ludo zaljubljena u svog bivseg. Ne znam sta se dogodilo, samo mi je saopstio da osecanja vise ne postoje. Pitam se kako je moguce da nakon toliko godina provedenih zajedno, on moze samo tako nastaviti zivot bez mene, kao da me nikada nije poznavao.
Reply
#35
Današnja ljubavna magija koristi moderne metode koje nisu bile moguće u prošlosti. 

Primjerice, ljubavna magija sa slikom voljene osobe ili ljubavna magija sa ogledalom. Magijski pratičari nisu imali ove predmete prije. Tako da su ovo moderni ljubavni rituali. Kako napraviti ljubavnu magiju? Kada se pravi ljubavna magija sa slikom, vaša i fotografija voljene osobe se okreću licem u lice. Slike se zatim ostavljaju između crvene i zelene svijeće. S ovim ritualom za ljubav, često se kombinira ljubavna magija mislima, vizualiziranjem kako se voljena osoba vraća u vaš život.
Ja mogu da ti preporucim sa ovog linka:

https://ljubavnamagija1.wordpress.com/
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.


Reply
#36
Ja sam radila sama neku ljubavnu magiju i stalno cekala kad ce..i nije mi uspjelo..mozda je moj bivsi osoba na koju ne djeluje..
Reply
#37
Ljubavna magija mora djelovati na svakoga. Ne postoji imuna osoba. Mozda je slicno kao kod Tihane. Sada čekamo njen rezultat jel je najzad odlučila da se opusti. Uzeću i primjer moje prijateljice koja je zaista išla u "dubine". Primjerice, svaki dan je osobu koja joj je radila ljubavnu magiju, ispitivala kako, sta, kada, kada otvaras, kada zatvaras, kada molis, kada gledas.. Dosađivala joj i prepričavala kako joj nedostaje, kako ga sanja, sta kuva toga dana, kako ovo, kako ono.. Cure, greška! Crpite njihovu energiju!  

Magijski praktičar zna šta treba raditi i kada treba otvarati ili zatvarati i to treba uraditi tajno, bez da te informiše o svakom koraku. Zamisli jedan magijski krug, unutar je magičar i energija koji rade da ti pomognu da dođeš do željenog cilja. Sve što se dešava u tom krugu, zove se ritual i dešava se izmedju magičara i energije, ne smije izlaziti van. Kao tajna dva najbolja prijatelja. Ali to je nemoguće da magičar ispoštuje ako ti svakim danom dolaziš sa pitanjima kako, šta, kada, kako ovo, kako ono, kako si, šta radiš i ostale gluposti!  Prisiljavaš magijskog praktičara da krši zakone i da van kruga iznosi detalje. Ako si već odlučila napraviti ljubavnu magiju, nemoj se mješati, nemoj uznemiravati ni piskarati. Pusti da obavi u miru. Za tebe je jedino važno da imaš rezultat. A kako i na koji način će to magičar postići, to on/ona zna. Budi sigurna da neće djelovati sve dok odvlačiš praktičaru pažnju pričajući nešto nebitno u želji da ćaskate. Nemoj im crpjeti energiju jel trebaju istu za ritual. A vrlo je važno znati da su prva dva tjedna najbitnija. Ako si piskarala ili zvala u tom periodu, računaj slobodno da nema ništa od rezultata.
Reply
#38
Spominjete me pa da se javim. Ja sam bukvalno urnisala. Taman što je počeo da radi i sutradan eto mene. Big Grin Kako ste, kako napredujemo i kada će biti rezultata. Odgovorio mi je biće sve u redu, na šta sam se ja nadovezala: kada će da nazove? Baš sam pritiskala za informacije. Rekao mi je da ne može i ne želi da kaže jel ne smije. A ja navalila: hoće li on zvati ili će doći. Kada otprilike će doći, da znam da se sredim. Primjetila sam da ometam ali nekako nisam mogla prestati. Odgovorio mi je da se opustim i da će biti sve u redu. Ali ja opet sutradan: Šta ima novo? Sanjala sam Vas, pa onda udarim u prepričavanje.. Big Grin On mi opet odgovori da se opustim. Ali ja slijedeći dan opet imam nešto da pitam. E onda sam došla na ovaj forum i nakrpili me. Sad ima par dana kako ne dosadjujem i već se bolje i osjećam. Javiću rezultate, ako ih bude, ali kako je svima bilo nadam se i meni će.
Reply
#39
(30-06-2018,05:23 AM)Tihane Wrote: Spominjete me pa da se javim. Ja sam bukvalno urnisala. Taman što je počela da radi i sutradan eto mene. Big Grin Kako ste, kako napredujemo i kada će biti rezultata. Odgovorila mi je biće sve u redu, na šta sam se ja nadovezala: kada će da nazove? Baš sam pritiskala za informacije. Rekla mi je da ne može i ne želi da kaže jel ne smije. A ja navalila: hoće li on zvati ili će doći. Kada otprilike će doći, da znam da se sredim. Primjetila sam da ometam ali nekako nisam mogla prestati. Odgovorila mi je da se opustim i da će biti sve u redu. Ali ja opet sutradan: Šta ima novo? Sanjala sam Vas, pa onda udarim u prepričavanje.. Big Grin Ona mi opet odgovori da se opustim. Ali ja slijedeći dan opet imam nešto da pitam. E onda sam došla na ovaj forum i nakrpili me. Sad ima par dana kako ne dosadjujem i već se bolje i osjećam. Javiću rezultate, ako ih bude, ali kako je svima bilo nadam se i meni će.


Nasmijala si me Smile)))))))
Reply
#40
Što radite tako. Kužim da onaj ko pravi ljubavnu magiju baš i nema vrijeme da raspreda ćaskanja s vama. Ja sam odvjetnik i kada bi me svaki klijent sa slučaja tako cimao da ćaska sa mnom, pobenavila bih. Kada sam ja radila ljubavnu magiju, javila sam samo da me je pozvao i da idemo na večeru i poslije da smo se pomirili i sve Ok. I onda sam još jednom pisala kada je frendica trebala ljubavnu magiju da dogovorim za nju i to je to. Valjda imate previše slobodnog vremena.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)