Thread Rating:
  • 20 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ljubavna magija
Hej, dal' netko zna?
Ja sam dala raditi ljubavnu magiju, i isto tu i tamo bila dosadna, i ovaj koji je radio samo je govorio javit će se bit će sve ok, dok dođe da vidi dijete pomirit ćete se .
I sad, on je došao, plakao, on bi i nebi, al mi se pomirili nismo.
Mišljenje ?
I sad taj koji je radio kaže predomisliti će se ovo ono.
Pa kolko nakon toga što on uradi to djeluje? Na koji način? Bas sam razočarana i tuzna
Reply
Bok Aona. Jel prošlo 40 dana? Koliko znam, a znam veoma, za toliko se zatvara krug. Mislim da si na super putu ako je počeo da se nećka. Javljaj nam.
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.

Reply
Nije prošlo. Al ovaj koji je radio je rekao da ritual traje 25 dana i da se on u zadnjih 10 vraća..
Reply
Draga Aona, uz Vašu saglasnost ću prijeneti ovdije samo dio poruke koju ste mi privatno poslali, kako bi ukazali nasim čitaocima šta nije pravilno i šta zapravo nije ljubavna magija. Aona je napisala:

"Ja sam trebala dnevno palit po 2 zrna bibera, zadnjih 10 dana sam trebala taj biber stavit između naših slika namazanih medom i zamotanih crvenim koncem. Ja sam te slike morala onda spaliti"

Ljubavna magija ne iziskuje paljenje fotografija i ovo je totalno pogriješno. Molim Vas nemojte ovo raditi. Ne palite svoje niti fotografije voljene osobe. Ljubavna magija ne djeluje na taj način. Paljenje bilo čega spada u ritual crne magije od kojeg se svako treba držati podalje. Ljubavna magija spaja, sjedinjuje kroz ljubav i osmjeh, ne vatrom i paljenjem. Prije nego budete radili ikakav ritual, pitajte šta je Vaša obaveza u tome. Ako iko spomene da morate nešto paliti, samo se udaljite i nemojte ulaziti u dalju konverzaciju.
Reply
I sad ????
Šta da radim ??
Ja nisam htjela crnu!
Dal' tko može vidjet dal' je magija uopće napravljena ?
Reply
Bok, Juhuu, javio se!!!! Javio se!!!! Nemam vremena sad da pisem sve, javljam se sutra da ispricam  Heart

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Tihane ajd podjeli tko ti je radio .?
Reply
Evo, kao što sam i obećala, link je ovdije >> Ljubavna.magija

Svima vam hvala od srca  Heart
 pisem sutra vise  Heart
Reply
Još jedan dokaz da ljubavna magija djeluje kada se napravi kako treba.

Čestitam i zahvaljujem u ime pratioca teme ljubavna magija što si podijelila svoje iskustvo. Drago mi je što si poslušala savjete i prihvatila kritike koje su kako i sama sada vidiš bile dobronamjerne. Kada budeš imala vrijeme, ispiši nam malo detaljnije o tvojoj ljubavnoj magiji, koji ritual je pravljen i da li je to bila ljubavna magija na daljinu.
Reply
I ja se radujem! Cim je objavila da joj se momak javio, odmah sam i ja kontaktirala za ljubavnu magiju ali jos nisam dobila odgovor pa kontam da moram biti strpljiva. Meni treba ljubavna magija na daljinu. Momak koga zelim vratiti, zivi u drugoj drzavi, tako da se nadam da se ljubavna magija moze napraviti na daljinu, sa slikom voljene osobe.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)