Thread Rating:
  • 29 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ljubavna magija
Ja još nisam odlučila da povjerim svoj ljubavni problijem nekome. Htjela sam sama pokušati napraviti ljubavnu magiju. Pronašla sam neke ljubavne rituale i želim pitati da li je tko od vas sam probao napraviti ljubavnu magiju i da li djeluje.
Reply
Dodice nema ništa od toga da radis sama. Ja sam takodje pokušavala sama napraviti ljubavnu magiju. Pa sve su žene pomalo vještice, zar ne!

Ne postoji ljubavni ritual koji nisam probala sama napraviti, ljubavna magija sa slikom i ogledalom, sa iglom, sa kosom, ljubavna magija mislima...i ništa. Šest mjeseci sam pokušavala i samo gubila vrijeme. Zato riješila da ipak to prepustim stručnjaku. Radio mi je musliman takodje, ovdije je kontakt:  turska.ljubavna.magija vjerovala ili ne, upalilo je iz prve.


Džabe sam gubila i nerve i vrijeme, čovjek je napravio i za dva tjedna sam dočekala rezultate.
Reply
Lljubavna magija je bezopasna ali postoje i crnomagijaši čiji su rituali drugačiji i često kroz praksu crne magije čine da osoba poludi.

Za razliku od crne magije, ljubavna magija nije opasna ne samo za onoga kome je namijenjena, već ni za onoga ko je upražnjava. Onima koji se olako usudjuju da sami rade ljubavne rituale, mogu samo savjetovati da to nikako ne rade kako ne bi napravili neki propust koji bi ih lako mogao skrijenuti sa bjelomagijskog rituala i odvjesti ih na put ka crnoj magiji. Nemojte lutati nepoznatim tlom i istraživati onostrano na svoju ruku, kako ne bi došli do nečistih, tamnih sila. Ljubavna magija se prepušta stručnjaku i to samo onom ko iza sebe ima višedecenijsku magijsku praksu.
Reply
Ljubavna magija za vraćanje bivše ljubavi djelovala je i u mom slučaju. Stari problemi naše veze više nisu problemi. Uvidjam da se ponovo zaljubljuje u mene. Radjen je ritual sa slikom voljene osobe. Pomogao mi je covjek kog ste vec pohvalili
Evo stranice: 

https://ljubavnamagija1.wordpress.com/

Ljubavna magija nas je povezala na novi način, zasnovan na ljubavi koju smo imali na početku veze, a koja je zbog okolnosti zahladnila. Ritual je probudio nova osjećanja, još jača. Ovo je konačno novi početak jedne sretne ljubavne priče.
Reply
Raskid sa voljenom osobom je najteža situacija. Suočio sam se sa bolom slomljenog srca i znam kako je to. Tada se obično neobuzdano ponašamo. Pokušavao sam vratiti izgubljenu ljubav tako što sam joj slao stotine poruka, pravio scene, molio, ali nažalost to ne pomaže. Tražio sam način kako da me zavoli. Međutim, pomogla mi je ljubavna magija.

ova osoba je radila: turska.magija.zaljubav
Reply
Mnogo puta situacije u životu nisu uvijek povoljne. Mnogi raskidi događaju se bez ikakvog razloga, ali ostavljaju duboki utjecaj na nas. Osjećamo se potpuno zdrobljeni kada se suočavamo s takvim bolom pogotovo kada znamo koliko smo ljubavi uložili u tu vezu. Nisam gubila nadu u tim trenutcima, pokušala sam sve da spasim ljubav. Nisam se ni jednom pokajala što sam radila ljubavnu magiju. Ovdije pomenuta osoba je radila. Nisam željela da izgubim ono za šta sam se borila i uložila svoja osjećanja. Radjen ljubi su zapisi za ljubav.
Reply
Ljubavna magija radi u korist ljubavi a ne u korist onoga što želimo. To znači da ako iskreno volimo partnera i ako imamo samo čistu namjeru da mu uzvratimo ljubav, onda magija djeluje. Izgubljeni partner počinje razmišljati o vama na pozitivan način i otvora srce za istinsku ljubav. Također ljubavni ritual čisti temelj vašeg odnosa i uklanja blokade i negativnu energiju nastalu tijekom raskida.
Reply
Bacanje ljubavnih čini je stvar iskustva i energije koju magičar posjeduje, zajedno sa svim ostalim elementima kao što su predmeti koji se koriste za ljubavnu magiju. Ako se sve pravilno uradi onda se i rezultat mora manifestovati. I ne trebate praviti greške koje sprečavaju da magija radi. Pod tim se podrazumeva da ne navalite na telefon i pozivate partnera isti dan kada je ljubavna magija napravljena. To je besmisleno. Ako ste ostali u svadji, trebate pustiti da ljubavni ritual djeluje i momak će prvi nazvati i naći načina da stupi u kontakt.
Reply
Točno i ne treba zaboraviti da ljubavna magija ne funkcioniše u vrijeme koje joj mi odrijedimo. Čarolija radi onda kada Univerzum to dozvoli. Rezultati koje čekamo jednostavno se neće manifestirati kada mi isplaniramo, ako primjerice kažemo "ok, računam sada sedam dana". Ko smo mi da računamo i postavljamo rokove višim silama Univerzuma. Zato se dogadja, da oni koji uopšte ne razmišljaju o vrijemenu, nego puste da Univerzum sam odrijedi kada će ljubavna magija djelovati, takvi ljudi dočekaju rezultate čak i prije sedam dana.
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.


Reply
Ko je pratio temu ljubavna magija, zna da sam ja to isto grijesila kada sam radila ritual ljubavne magije. Kako sam morala na neki put za desetak dana, racunala sam, Ok neka mi to taman bude za desetak dana gotovo i onda mogu mirna na more. Zatim pocinjem da maltretiram sve redom. Prvi dan nakon rituala saljem poruke momku kao nenormalna. On naravno kulira. Zatim pisem covjeku koja mi je radio ritual i govorim mu da mi uredi to sve da bude tacno za deset dana rezultat. Iako sam znala da ne mogu ja to komandovati, nisam mogla da se obuzdam jel po prirodi sam razmazena i ocekujem da se svijet vrti u smjeru koji meni imponuje lol. Zatim su me ovdije fino iskritikovali i shvatila sam koliko grijesim. Te noci sam odlucila da se smirim i strpljivo sacekam da ritual djeluje. Cini mi se da sam na taj nacin pokazala neko postovanje Univerzumu. Svo svoje povjerenje sam ustupila u ruke visoj sili i rekla Ok, znam da ce biti u redu. Od te noci je proslo samo par dana i sve se okrenulo na bolje i rezultat je stigao.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)