Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crna magija za ljubav
#1
Crna magija za ljubav je opasan ritual crnomagijske prakse koji ima za cilj promjeniti volju druge osobe i natjerati je da vas zavoli.

Sve više i više ljudi pribjegavaju crnim ljubavnim činima bez da se upoznaju s posljedicama koje crna magija nosi. Tko god želi ljubav, čistu i svijetu, zasigurno je neće naći kroz ritual crne magije. Crna magija za ljubav protivi se cijelom značenju ljubavi. I zato, bilo koji rezultat koji dobivate s crnom ljubavnom magijom, nije ni blizu pravoj ljubavi.

Crna ljubavna magija prisiljava osobu da se zaljubi protiv svoje volje. Glavna taktika crne ljubavne magije je manipulacija. Koja je svrha stjecanja ljubavi koja ne proizlazi iz srca osobe? Kakva je to ljubav? Razmislite o tome prije nego pribjegnete crnoj magiji za ljubav.

Ritual crne magije djeluje tako što se suprotstavlja prirodnim zakonima i zakonima magije općenito. Ali nije svaka magija - crna magija. I nisu svi praktičari crnomagijaši. Ljudi često misle da je svaka ljubavna magija manipulativna. To nije istina. Ljubavna magija je upravo suprotna od crne magije za ljubav.

Iskustva o bezopasnoj ljubavnoj magiji mozete citati I pisati ovde:   ljubavna magija (klik za detaljno)
Reply
#2
Crna magija za ljubav je štetna, osobu čini ludom i sve što napravite vraća se vama. Nemojte nasjedati na lazi da crna ljubavna magija nije negativna. Ako ste ocajni ili patite zbog neuzvracene ljubavi, pokusajte neki drugi ljubavni ritual koji djeluje. Ima ih toliko puno. 

Prije nego se upustite, raspitajte se dobro da li je to sto radite crna magija za ljubav. Ako ritual iziskuje da nesto palite, recimo sliku voljene osobe, nemojte ni pokusavati. To je znak da je ritual crnomagijski. Ljubav se treba doatici na lijep nacin a crna ljubavna magija to zasigurno nije.
Reply
#3
Na primjer, možda želite ljubavnu magiju za nekoga tko je s nekim drugim. Znači prvo treba raditi ritual za rastavljanje. A da se dvoje rastave onda je potrijebna crna magija za ljubav. Barem sam tako čula. Ako grijesim ispravite me. Primjerice, ako te osoba mrzi, postoje ljubavna magija da te zavoli. Ali sta ako on već voli drugu osobu? Moze li tu pomoći ljubavna magija ili se mora napraviti crna magija za ljubav?
Reply
#4
Nikada ne treba raditi crnu magiju za ljubav pa cak ni kada tvoj partner voli drugu! Ja molim citaoce da shvate da je crna magija za ljubav ritual koji treba izbjegavati i nikada ne praviti. Volis momka, on voli drugu, ok. Zelis vratiti voljenu osobu sa ritualom. Pokusaj ljubavnu magiju, bez da radis rastavljanje njih dvoje. U njemu bi se trebala roditi osjecanja prema tebi pa cete se vec nekako skontati. Ali crna magija za ljubav, to nikada.
Reply
#5
Bio sam netko tko nije preterano vjerovao u magiju i stvari slične tome. Moji roditelji su uvjek bili protiv takvih stvari, tako su me i vaspitali. Međutim, iz radoznalosti sam pokušao ritual crne magije. Ne želim da vam iznosim cijelu priču zato što mi mnogi ne bi povjerovali ali iz sopstvenog iskustva moram da posavetujem sve one koji ne znaju šta je crna magija, da je to čisto zlo. 

Znam da je radoznalost kod većine nas veoma jaka, ali u ovakvim slučajevima pokušajte da je savladate i usmjerite je na nešto pametnije što vam može doneti koristi. Ljubavna magija - da. Ali, crna magija - ne, i nikada.
Reply
#6
Teško da postoji osoba koja ne sanja o susretu s ljubavlju. Ovo je sasvim normalna potreba, ali nažalost nije uvijek lako pronaći našu srodnu dušu. Tako da u nekom trenutku možemo očajavati i odlučiti da iskoristimo moć crne magije da privučemo ljubav u svoj život.

Većina ljudi misli da je magija put do zombija, ali to nije istina. Postoje i bijele čarolije, koje su svojevrsni ritual za privlačenje dobrog u naše živote ili ljubavi u ovom slučaju. One nikome ne štete, već nam samo pomažu da uskladimo svoju energiju i tako brže pronađemo svoju srodnu dušu.

Postoje i čarolije koje imaju za cilj privlačenje ljubavi određene osobe. Međutim, na karmičkom nivou, kada primimo nešto što nam je vrijedno, moramo uzvratiti. To znaci da ako zelimo ljubav neke osobe, moramo istoj osobi i pruziti ljubav i paznju.

Jedan od važnih uslova u svakoj magiji je da se izvodi na punom mesecu. Tako se poziva ljubav u svoj život i povećavaju šanse da upoznate svoju srodnu dušu. Također je važno unaprijed se pripremiti, a ne improvizirano izvoditi ritual. Ljubav i veze su veoma važan deo svačijeg života, pa je ispravno u ovom slučaju pristupiti ispravno. Za ritual magije za vracanje voljene osobe, cesto se koriste:

2 kašičice sušenog petroleja, 2 kašičice crnog čaja, 3 lista mente, 1 prstohvat ruzmarina, timijana i korijandera, svježe latice 5 ruža, 3 kriške narandže, 3 prstohvata muskatnog oraščića, 5 listova limuna. Cjelokupni procijes ne moze biti  napisan iz sigurnosnih razloga i sto ritual ne moze obavljati nestrucna osoba. 

Važno je shvatiti da se magija ne može raditi svaki dan i morate biti sigurni u svoju želju da želite privući osobu ili ljubav u svoj život. Kada se bacaju čini, uvijek govorite polako i gotovo nečujno, a za maksimalan učinak najbolje je zamisliti sliku u svojoj glavi da vam se želja već ostvarila.

I na kraju, ali ne i najmanje važno je da ljubavnu magiju najbolje raditi srijedom, petkom ili subotom ako će se raditi za ženu, ili ponedjeljkom, utorkom ili četvrtkom ako će se raditi za muskarca.

Nikada ne praktikujte magiju nedeljom.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)