•  Previous
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ljubavna magija
Heart 
0
Bok 

Ljubavna magija 

Svetlana Sedrakyan je veoma plemenita i divna, a o njenom umjecu za ljubavnu magiju ljudi djele samo najbolje Iskustvo

Uvjerila sam se i sama, rezultat sam vidila veoma brzo

Dijelim kontakt :

Whatsapp: +35795571919
0
Citala sam sva iskustva ovde, kao i iskustva na forumu:

http://www.lyubovnayamagiya.ru/showthread.php?tid=144

Cak sam citala i jednu knjigu o ljubavnoj magiji, kako se može zadobiti ljubav druge osobe. Nisam jos pokusala ali mozda se i usudim
Heart 
0
Da, naravno da postoji ljubavna magija i svatko ima neki drugi nacin za spravljanje spomenute......Licno sam jednom sama nesto pokusala i neuspjela, poslo nesto kako ne treba, i obilo mi se o glavu...od tada...ne oslanjam se vise na sopstvene kvalitete nego lijepo kontaktiram strucnjaka, ovdje pomenutu Belmu Ziani ❤
0
Bok, ja vec neko vrijeme citam o ljubavnoj magiji i nasla sam jos jedan forum:

http://www.lyubovnayamagiya.ru/showthread.php?tid=144
0
Vidi ovako, posto sama izucavam dosta o ljubavnoj magiji, puno sam vremena provela citajuci razne sajtove i forume na temu ljubavne magije i licno sam stupala u kontakt sa osobama koje su ljudi hvalili, ne radi pomoci nego u cilju da naucim vise o ljubavnoj magiji

Tako da su neki od njih bili zaista ljubazni da mi objasne malo detaljnije. Sto se tice Aurele Mirnes, imala je strpljenja da mi dosta objasni

Postoji bela Ljubavna magija i crna Ljubavna magija 

Crna ljubavna magija se koristi:

Kada zelis razdvojiti muza i zenu, kada zelis upravljati sa necijom voljom i kada se zelis nekome osvetiti. 

Bela ljubavna magija se koristi za vracanje voljene osobe, privlacenje zeljene osobe, emotivno vezivanje sa nekim, da se veza usmeri u brak itd...

Ljubavna magija za vracanje voljene osobe je najrasprostranjenija magija. 

Ljubavna magija se radi razlicitim ritualima za svaku osobu. 

Ljubavna magija se radi bez problema na daljinu preko energetskog polja koje povezuje dve osobe. Nema ni veze ako dvoje nisu dugo u kontaktu ili su u drugim državama. 

Ljubavna magija na daljinu deluje snazno i zasigurno popravlja i najosteceniji odnos. 

Nakon ljubavne magije i ostali segmenti zivota postaju stabilni kao finansije, posao i sve ostalo.

Ljubavna magija se radi se uz pomoc fotografije voljene osobe. Uspostvalja se i osvezava energetsko polje i opet se budi i pojacava ljubav. Nista nije opasno ni komplikovano i sve se radi na prirodan nacin, uspostavljajuci energiju.

Kada ljubavna magija radi na ispravan nacin ne moze se ugroziti ni vase zdravlje ni zdravlje voljene osobe. Necete nikoga zacarati, jer vam ne treba robot ili lutka, vec zivo svesno bice koje ima emocije prema vama. Voljena osoba niti iko nece primetiti da je nesto radjeno.

Ljubavna magija se radi na strucan nacin. Ne moze bilo ko raditi ljubavnu magiju i drago mi je da se na ovom forumu mogu pronaci zaista strucna lica
0
Bok cure ? Zelim ze zahvaliti za kontakt Anne Chernova, uspjelo je ❤
Heart 
0
Od srca HVALA svima koji su podelili iskustva sa ljubavnom magijom i kontakt Belme Ziani ❤❤ Do pre dva tjedna sam mislila da cu poluditi, odvratan osecaj kada te ON ostavi i ispred sebe ne vidis nista osim tame, kao tunel bez zraka. Citala sam iskustva i vase postove ali mislila sam da nema sanse da ljubavna magija kod mene uspi. Ali evo meee, da se pridruzim pohvalama i sa pozitivnim iskustvom. Belma carica ❤ HVALA VAM SVIMA PUNO ❤
0
Bok svima

Zahvaljujem se divnoj dusi, gospodji Anna Chernova. Pri prvom kontaktu sa njom osjetila sam da je zena potpuno drugacije prirode, unosila je neki smiraj, nesto neopisivo. Ne samo da mi je pomogla u da vratim momka, sa ritualom ja sam dozivela neku vrstu produhovljenja, kao da sam ponovo rodjena ali drugacijeg duha. Sve moje vrednosti su isplivale na povrsinu, ma ne samo duh, nekako su mi i pokreti postali drugaciji, zenstveniji, osecam i pri hodu, pri govoru, kao da koracam uz neku simfoniju, da lebdim, ne znam kako bih opisala. I sama osjecam koliko sam pocela jednostavno da zracim sto je i moj momak primjetio, kaze da ga osvaja ta neka smirena energija koja dolazi iz mene i da prosto ne moze da "odlepi" pogled dok pricamo, smejemo se... Mislila sam da ga nikada vise necu vidjeti i obratila sam se za pomoc Anni za ljubavnu magiju. Mogu slobodno reci da sam se preporodila. Evo djelim kontakt:

http://reikki.blogspot.rs/2018/01/blog-post.html?m=1

whatsapp +35796162702

[email protected]
0
Bok. Zelim svima Sretnu Novu. Meni se u Novogodisnjoj noci najzad ostvarila zelja, zahvaljujuci Svetlani Sedrakyan i njenom ritualu ljubavne magije. 

Zelim vam svima puno ljubavi i smjeha i zahvaljujem se Svetlani sto mi je pomogla da vratim bivseg momka

Delim njen broj:

whatsapp: +35795571919
Heart 
0
Ljubavna magija se cesto koristi i svaki pojedinac je slobodan birati što će raditi i na koji način. Postoje razni načini putem kojih se ljubavna magija izvodi (pomoću talismana, svijeća, konopa, vizualizacije, biljaka itd.) pa je opet na pojedincu i odabir metode ljubavne magije, no pritom mora držati jedno i osnovno pravilo na umu:

NE NAUDI NIKOME

Ljubavna magija je zaista fleksibilna po mnogim pitanjima, ali ovo jedino pravilo koje trebamo slijediti. 

Cilj svake ljubavne magije je dobrobit, spajanje partnera, vracanje voljene osobe

Ljubavna magija je područje koje zahtijeva veliku samokontrolu i sposobnost procjenjivanja. Na pojedincu je da prosudi što zeli. Ljubavna magija je posebno zanimljiva i njeno dejstvo ima najljepse rezultate

Meni je pomogla Anna Chernova i ovim putem zelim da pohvalim njen rad na temelju ljubavne magije i kako svi i ja djelim njen kontakt

Anna Chernova

http://reikki.blogspot.rs/2018/01/blog-post.html?m=1

Whatsapp  +35796162702
LJUBAVNA MAGIJA ISKUSTVA >> OVDE

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)