•  Previous
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ljubavna magija
Heart 
0
Bok 

Ljubavna magija 

Aurela Mirnes je veoma plemenita i divna, a o njenom umjecu za ljubavnu magiju ljudi djele samo najbolje Iskustvo

Uvjerila sam se i sama, rezultat sam vidila veoma brzo

Dijelim kontakt :

Whatsapp: +21690336077

Email aurela.mirnes@outlook.com
0
Citala sam jednu knjigu o ljubavnoj magiji, navodno se može zadobiti ljubav druge osobe. Nisam jos pokusala ali mozda se i usudim
Heart 
0
Da, naravno da postoji ljubavna magija i svatko ima neki drugi nacin za spravljanje spomenute......Licno sam jednom sama nesto pokusala i neuspjela, poslo nesto kako ne treba, i obilo mi se o glavu...od tada...ne oslanjam se vise na sopstvene kvalitete nego lijepo kontaktiram strucnjaka, ovdje pomenutu Eminu Zahir ❤
0
Pozdrav 

Kao Astrolog pokusacu na osnovu svog dugogodisnjeg iskustva da objasnim zasto nam se neke stvari dogadjaju..zasto su neki od nas manje a neki vise sretni, zasto su neki bogatiji a drugi siromasniji, zasto neki pate na polju ljubavi a neki uzivaju svaku blagodat harmonicne veze.. 

Ako imate previše problema, moguće je da postoji energetska blokada, ili karmički dug koji vas muči. Čim pominjemo reč „karma“ znači da je problem koji imamo povezan sa prethodnim životima. Kao što ljubavni, finansijski, porodični i drugi problemi mogu biti uzrokovani prošloživotnim aktivnostima, tako i zdravstveni problemi često imaju koren u događajima koji su se desili u ranijim životima. Sve traume i povrede koje smo proživeli beleži naše energetsko polje. Rezultat tog energetskog poremećaja možemo da vidimo i u sadašnjem životu.

Negativne misli privlače negativne stvari, a sve što nam se u životu dešava – prvo se odigrava na astralnom planu. 

Sve što nam se u životu dešava, prvo se dešava na energetskom, odnosno astralnom planu. S obzirom da čovek poseduje četiri tela, sva ona na specifičan način reaguju na ono što nam se dešava. 

Postoji:

- Astralno telo, drugacije zvano Aura 
- Mentalno telo
- Emocionalno telo i 
- Fizičko telo

Fizičko telo je jedino vidljivo, pa su promene na njemu lako uočljive. Međutim, ostala tela nije moguće videti, pa se samim tim ne primećuju početne promene koje postoje u energetskom telu. To mogu da uoče samo vidoviti ljudi, bioenergetičari, ili oni koje se bave raznim oblicima energetskog čišćenja i balansiranja čakri. Kvantna medicina je možda najbliža u detektovanju nečeg što ljudsko oko još ne može da vidi.

Fizičko telo je takođe energetsko telo, samo što je njegova frekvencija vrlo spora, tako da se zgušnjava u materiju. Sve ima svoju frekvenciju i energiju koju emituje. Mentalno telo nije vidljivo, ali se njegovi simptomi osećaju. Ono vibrira na bržoj frekvenciji od fizičkog tela, pa nije vidljivo ljudskom oku. Ipak, možemo da ga opazimo kroz razne mentalne procese koji su u nama, kroz misli ili psihička stanja. Mozak je samo posrednik koji fizičkom telu šalje informacije. Problematična mentalna stanja, psihički poremećaji, opsednutosti, to su problemi u energetsko-mentalnom telu, dok su tuga, bol, strah, fobije, opsesije i slično, promene u emocionalnom telu.

Dakle, i ono što se okom ne vidi može da se opazi na osnovu simptoma koji se prikazuju spolja. Slično kao što ne vidimo vetar, ali vidimo da se povijaju grane ili nam se vijori kosa. Na osnovu toga, iako ne vidimo, možemo da zaključimo da nešto postoji.

Takodje, postoje 7 čakri. 
Blokada određene čakre može da izazove puno problema u segmentima života kojim upravlja. Tada su te oblasti života zakočene i nije moguće da stvari krenu nabolje dok se
čakra ne vrati u balans.
Tih sedam glavnih energetskih
čakri povezano je sa sedam planeta.
Gledajući datum rodjenja neke osobe, moguće je da se utvrdi koja čakra ne funkcioniše kako treba i na kom polju nas to u životu muči i opterećuje.

Tada se u skladu sa mogućnostima osobe i njenom karmom daju remedijalne mere ili takozvano lečenje loših aspekata kako bi se poboljšao rad jedne ili više čakri. Njihovim otvaranjem se emituju kvalitetne vibracije, pa se tako menjaju životne okolnosti. Bolja vibracija čakre utiče na bolju frekvenciju energetskog tela koje počinje da privlači bolje i kvalitetnije situacije i osobe u naš život.
0
Pozdrav svima na forumu ljubavna magija i gospodji Astrolog bih htjela postaviti jedno pitanje.. 

Ponekad imamo osjećaj kao da život radi protiv nas. Kada smo, na primjer, na korak od ostvarenja nekog cilja, a onda u jednom trenutku sve počne da se obrušava i propada.

Slijedi pitanje, sto se dogadja ako nase planete i nasi dugovi iz prijethodnih vremena vec donesu losu karmu i nasa ljubav za koju smo do juce vjerovali da se nikada nece zavrsiti - iznenada prestaje i partner nas napusta. Da li je to onda moguce popraviti, oduziti taj karmicki dug, ili nekako izbjeci tu losu karmu ili vratiti voljenu osobu koja je vec otisla?
0
(10-19-2017, 07:32 PM)Ilona Wrote: Pozdrav svima na forumu ljubavna magija i gospodji Astrolog bih htjela postaviti jedno pitanje.. 

Ponekad imamo osjećaj kao da život radi protiv nas. Kada smo, na primjer, na korak od ostvarenja nekog cilja, a onda u jednom trenutku sve počne da se obrušava i propada.

Slijedi pitanje, sto se dogadja ako nase planete i nasi dugovi iz prijethodnih vremena vec donesu losu karmu i nasa ljubav za koju smo do juce vjerovali da se nikada nece zavrsiti - iznenada prestaje i partner nas napusta. Da li je to onda moguce popraviti, oduziti taj karmicki dug, ili nekako izbjeci tu losu karmu ili vratiti voljenu osobu koja je vec otisla?

Vrlo interesantno pitanje... Naravno da jeste

Uz pomoc dobrog Astrologa koji ce precizno otvoriti datume rodjenja i na osnovu toga kreirati amulete koji ce u bukvalnom smislu zastiti od te lose karme i svega sto vreba na zivotnom putu. A ako je steta vec ucinjena pa se odrazila na ljubav, ne treba ocajavati jel to se itekako moze ispraviti.
0
Boja aure nam pre svega govori koji je neko tip ličnosti, da li je pretežno aktivan i materijalan, emotivan, kreativan ili intelektualan.

Promenljivi sloj aure se obično opaža iznad dominantne i može biti čak i deblji od nje ako se osoba trenutno nalazi u veoma intenzivnom mentalnom ili emotivnom stanju.

Crvena boja- Kad je neko veoma agresivan, uplašen, pod iznenadnim snažnim stresom i navalom adrenalina, tada njegova aura postaje crvena.

Narandžasta boja je boja osoba koje svet posmatraju na pretežno kreativan način. To je boja umetnika, stvaralaca i duhovitih ljudi i povezuje se sa sakralno-genitalnom čakrom. Kada se ispolji u promenljivom sloju aure ukazuje na jaku seksualnu ili kreativnu energiju.

Žuta boja se odnosu na čakru solarnog pleksusa. Ona je dominantna boja ljudi koji su uravnoteženi, samosvesni, humani, i obično poseduju isceljujuću energiju. Kada smo mirni, sigurni u sebe, zadovoljni, osećamo se uspešni i saosećajni prema dugim ljudima, naša aura postaje žuta.

Zelena boja aure se vezuje za srčanu čakru. To je dominantna boja osoba koje su pretežno emotivne u svom doživljavanju sveta. Kada smo preplavljeni osećanjima ili ih delimo se drugim ljudima naša aura postaje zelena.

Plava aura odgovara boji grlene čakre. Staložene, mirne osobe sa pretežno intelektualnim i racionalnim posmatranje života i sveta oko sebe imaju plavu boju aure. Kada smo relaksirani, smireni, spokojni ili u mentalnim procesima kao što su na primer, učenje, slušanje, razmišljanje, čitanje, analiziranje, itd, naše aure postaju plava.

Indigo boja je boja trećeg oka ili čeone čakre. Ona se veoma retko viđa kao dominantna boja aure. Indigo boja je prisutna kod neke veoma nadarene dece do sedam godina i kod prosvetljenih ljudi i ljudi potpuno posvećenih duhovnom radu. Kada smo u dubokom skladu sa sobom, ispunjeni ljubavlju i harmonijom, kada se molimo ili meditiramo, mislimo o uzvišenim stvarima, tada naša aura postaje indigo boje.

Postoje i druge boje aure - ljubičasta, zlatna, ružičasta, tirkizna, smeđa i tako dalje, koje su specifične za određena stanja, mentalne, emotivne i duhovne procese.

Aura ne može da laže. Pored domimantne boje i jakih boja na auri se vide boje koje otrivaju naše raspoloženje, trenutno mentalno i emotivno stanje, zdravlje tela i našu ličnu snagu.

Attached Files Thumbnail(s)
Yesterday, 01:20 AM" />   
0
Postovana gospodjo Astrolog ja mislim da trebam pomoc ili me savjetujte.. 

Mene je skoro svaki momak ostavio. 
Nikada nisam ja muvala niti jednog, svaki je meni prvi prilazio, trudio se oko mene, onda pocnemo da se vidjamo, sve ide po planu i taman kada pomislim da mogu da se opustim, Paf, on prekine, zahladjivanje, redje vidjanje i na kraju Cao. 

Sa poslednjim sam bila 3 godine u vezi i odjednom on prekine. Svaki od mene samo uzima ono što njemu treba. I koliko mu treba. Moje emocije. I tako ja zivim misleci da sam mu još uvijek draga i da će mi se prvom prilikom vratiti a on u stvari postaje sve odlucniji da nece vise sa mnom i dok se ja nadam necemu, on vec gradi pocetak novog zivota.. Pa dokle vise, ne znam sta je to sa mnom, zar je moguce da jedino ja ne mogu da zadrzim muskarca kraj sebe, da ne pominjem ono  nemoguce da on ludi za mnom kao sto momci mojih drugarica lude za njima iako su i po 5,6, 7 godina u vezi.. A nisam niti ruzna niti glupa. Pitam se sta je problem kod mene jel ovo stvarno nije normalno
da se ja ne mogu nekako osnažiti i postići stanje ravnoteže, mira i sklada pa da muskarac ostane kraj mene, da me voli, a ne da sve bude kao na neku silu, da se vec na pocetku naslucuje da nece dugo da traje.. Molim Vas pomozite mi, ne znam kako Vas mogu kontaktirati zaista sam ocajna vise zbog svega. Hvala
0
Postovana, 

Tipicno je pitanje: Kako je mogao da me ostavi kada je bio toliko zagrejan?!

Mogao je. I moci ce svaki nakon njega kao sto su mogli i oni pre njega.

Ja necu lagati teseci te kako nije problem u tebi vec u njemu. Ukoliko te je svaki tretirao na isti nacin, i ostavio i otišao bez reči: Problem je u tebi.

Jednostavno, tvoje polje ne dostize energiju visoke pozitivne razine pa samim tim ljudi nemaju zelju da ostanu u tvojoj blizini dugo. Vremenom osete da ih nista nije zadrzalo, odlaze privuceni nekim/necijim novim aurama i ti ostajes sama. Iako mozda lepsa, pametnija, i po naravi bolja od svih njegovih bivsih pa i buducih, kojima je nakon tebe otisao. Zasto? Zasto su tvoje prijateljice, vec u sigurnim vezama, sretne, voljene a ti si svako malo ostavljena i po ko zna koji put na nekom novom pocetku? Tvoja aura, tvoje energetsko polje funkcionise na vrlo niskim frekvencijama. Metodom integracije aure, postize se visoka razina energije tvog energetskog polja, pri cemu tvoja aura ne samo da promeni boju vec i dostize nivo kojim bukvalno pleni sve oko sebe, sto prouzrokuje privlacenje zeljenog u tvoj zivot ili vec povratak osobe koja Vas je napustila. Svaka individua ima razlicitu auru, neke deluju na vrlo slabom nivou a neke imaju visoku frekvenciju. To su oni ljudi kojima ide sve od ruke, kao na primer poznanice koje spominjes, koje cak i u dugogodisnjim vezama uspevaju zadrzati muskarca na visokom nivou zaljubljenosti. 

Naravno da me mozes kontaktirati, putem email-a astrologia@protonmail.com 

U tvom slucaju, potreban je metod integracije, u zavisnosti naravno sta zelis, da povratis momka koji te je napustio ili da privuces novu ljubav ili da ostvaris neke poslovne ciljeve. U svakom slucaju, metod integracije. Jel sa aurom i energetskim poljem koje deluje na tako niskim frekvencijama, ne mozes postici skoro nikakav cilj
0
Hvala Vam na odgovoru ❤ Pisala sam Vam na email

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)

Forum Jump:

Users browsing this thread: