Thread Rating:
  • 20 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ljubavna magija
Cao ljubavna magija

Moj muz je varao na sve strane,stalno sam mu nalazila slike drugih zena u telefonu i kada ga napadnem nece da prizna. Skontala sam da od priznanja nemam nista, trebalo je samo da presecem to i zaustavim ga. Ljubavna magija rituali mi je pomogla puno. Radio mi je Hamid Demirovic.

On vise ne gleda ni jednu zenu, saznala bih ja jel ga pratim konstantno. 

Evo kontakt koji ja imam od Hamida

Ljubavna magija

Whatsapp +905488780585

Njegov blog: 

https://islamskizapisi.blogspot.com/p/ho...e.html?m=1
Reply
LJUBAVNA MAGIJA 

Ljubavna magija je prenos energije sa najjačom vibracijom koja ima sposobnost da transformiše situaciju, stvori nove uslove za opstanak ljubavi, vrati voljenu osobu. Svako biće ima inherentan izvor energije koja se aktivira kada se uradi ljubavni ritual.  

Ljubavna magija može probuditi strasti vašeg ljubavnika, vratiti voljenu osobu i ostvariti vaša unutrašnja verovanja i želje u usmjeriti ih u pozitivne promjene u vašem ljubavnom životu. Predmeti koje koristi ljubavna magija su cvijeće, svijeće, bilje, eterična ulja, specijalna vrsta papira, tamjan i tako dalje. Ovi predmeti aktiviraju pozitivne energije koje se zatim reflektuju u stvarnosti. 

Zato je važno da mag koji radi ljubavni ritual bude usredsređen na vaše želje. Predmeti, molitve i energija koja se preusmjerava,  pomažu u stvaranju uslova za pozitivne promjene kojima težite.

KAKO NAPRAVITI LJUBAVNU MAGIJU

Da bi se napravila ljubavna magija, da bi se neko zaljubio, mag mora imati moć koncentracije, vizualizacije i projekcije a koje se mogu razviti samo sa dugogodisnjom praksom.
Najvaznije od svega je da se uradi rekonekcija energije prirode ka vama.

LJUBAVNA MAGIJA - VRAĆANJE VOLJENE OSOBE

Ljubav je pokretač svih Univerzuma. Poznato je da je svaki čovek sazdan od emocija i čula, te da je u našoj prirodi da želimo da budemo voljeni. Međutim, nekada potraga za iskrenom emocijom i osobom koja će nas voleti takvim kakvi jesmo ne ide lako. U takvim situacijama ljudi se odlučuju za ljubavnu magiju.

No, ljubavna magija ima dve strane medalje – može biti rađena za pozitivno, ali i za negativno, odnosno da vraća i pojačava emocije kao i da rastavlja i uništava ljubavni par ili njihov brak.

Ma koliko da je neka veza ili brak jaka i savršena, preko noći može ukoliko se neko radi magiju za rastavljanje. Da bi se zastitili od ovoga, radi se ljubavna magija koja je ujedno i oblik zastite od rastavljanja. 

Crna ljubavna magija služi za rastavljanje i nju rade ljubomorni i zavidni ljudi, ali i osobe koje žele da rastave par jer tu osobu žele za sebe. Protiv rastave se radi ljubavni ritual.

Ljubavni ritual pomaze da se  vrati voljena osoba koja nas je zbog crne magije napustila. U sklopu ljubavnog rituala se radi se ljubavna zaštita koja čuva vašu ljubav od loših uticaja i zlih ljudi. Ljubavna magija za vracanje voljene osobe se moze sprovesti čak i ako niste u kontaktu sa voljenom osobom ili
ste dugo razdvojeni i ne boravite u istoj državi ili gradu. Ritual deluje tako što pojačavaju emocije među partnerima, ponovo budi ljubav i vraća se voljena osoba.

Ljubavna magija na daljinu je proverena dobra sila i ako analiza pokaže da između dve
osobe postoji hemija i ima energije, ljubavni ritual se bez problema može uspešno sprovesti.

Kao što je prethodno rečeno, ljubavnu magiju je moguće raditi izmedju dve osobe samo
ukoliko analiza pokaže da između to dvoje ljudi postoji energetsko polje. Ukoliko ljubavna analiza pokaže da se tretman ne može raditi nemoguće je da bilo ko uradi ljubavno vezivanje zato što postoji prepreka u kosmosu i u tom slučaju je najbolje da odustanete od te osobe.

Ljubavna magija se radi i može vam pomoći u sledećim slučajevima kada želite da vratite voljenu osobu, prekinuti nečiju vezu, kada želite da vežete voljenu osobu za sebe, kada želite da budete sa nekom osobom koja vam se sviđa, kada želite ljubavnu zaštitu, kada želite da se udate/oženite.

Ljubavni ritual na daljinu može rešiti vaš ljubavni problem ili vam vratiti voljenu osobu. Lj[b]ubavna magija[/b] nije komplikovana i potpuno je bezopasna, odnosno nema nikakvih posledica ni po vas, ni po osobu sa kojom se radi ljubavno spajanje. Sve se odvija spontano i na prirodan način tako da niko ne može primetiti da je bilo šta rađeno.

KAKO VRATITI VOLJENU OSOBU - KAKO VRATITI BIVSU LJUBAV 

Ljubavna magija na daljinu se radi prvenstveno preko fotografije voljene osobe, materijala i predmeta koji se posebno i specijalno izradjuju za svaku osobu za koju se sprovodi ljubavni ritual. Od materijala i predmeta za ritual se najčešće koriste ljubavne
sveće, ulja, eliksiri, ljubavna ikona, kao i katanac i ključ.

Predmeti se ručno i posebno izrađuju za svaku osobu na osnovu njenih podataka i jedino tako ritual za ljubav može biti efikasan.

Kada će biti vidljivi rezultati rituala?
Rezultat rituala, odnosno spajanje sa voljenom osobom možete očekivati u roku od
najdalje 10 dana od početka ljubavnog rituala.

Rituali ljubavne magije:

1. Ljubavna magija - Ritual ljubavnog vezivanja – kada se radi tretman gde se spajaju dve osobe. Za njih se radi zaštita, oni se spajaju i izmedju njih se ponovo budi ljubav. Ovaj tretman se radi
kada jedna osoba napusti drugu, kada dođe do raskida, razvoda, svađe ili do zahlađenja
u odnosu. U sklopu ljubavnog tretmana vezivanja se radi i jaka ljubavna zaštita koja
ljubavni par štiti o loših ljudi i jača njihovu ljubav.

2. Ljubavna magija - Ritual ljubavnog razdvajanja – tretman ljubavnog razdvajanja se radi ukoliko želite da razdvojite dve osobe koje su u ljubavnoj vezi. To moze biti vaš bivši partner ili neka osoba koja vam se dopada. U tom slučaju se radi tretman ljubavnog rastavljanja. Vrlo cesto se javljaju roditelji ili porodica osobe za koju smatraju da je nesrećna, zlostavljana u braku ili vezi, ili jednostavno misle da dve osobe nisu kompatibilne. Svi ljubavni tretmani podjednako su uspešni, veoma su efikasni i 100% provereni u šta se možete uveriti na osnovu svedočenja mnogobrojnih srećnih i zadovoljnih parova.

Ljubavna magija ce pomoci samo ukoliko ih poverite stručnoj osobi.
Ljubavna Magija 
Reply
Zdravo svima,

Molim vas za pomoc. Zelim da vratim bivseg momka sa kojim sam bila dve ipo godine. Nismo zajedno vec 4 meseca, a ja njega i dalje volim svim svojim srcem i dusom! Cudno je sto osecam da i on mene voli, ne mogu da vam objasnim kako i zasto...

Molim vas pomozite mi, ocajna sam... Sad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)