Thread Rating:
  • 20 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ljubavna magija
Meni radi samo Hanna Al-Rei, ja sam kod nje vec godinama, bilo da treba zastita za mene, familiju, prijatelje, ili savet, ili nesto da pogleda, da me usmeri kada planiram neki posao ili sta god, ja se sa njom samo konstatujem. Proslog meseca mi je radila i ovaj ritual, ljubavna magija sto je njena specijalnost inace.

Da kucnem u drvo, ja sam prezadovoljna sa njom. Evo ima ovde njen kontakt:  Najjaca ljubavna magija
Reply
Potvrdjujem, Hanna je fantasticna.. Eto za nju mogu slobodno da kazem da je top strucnjak, broj jedan. Provereno, radila je i meni, dvema drugarica, mojoj zaovi, svi su zadovoljni, i vise od toga. Ljubavna magija preko slike je radjena.
Reply
Ljubavna magija je uspjela. Pridruzujem se pohvali za Rahim Abdul Rahmani, njegov kontakt je ovdije Ljubavna magija | Hodzin zapis

Hvala svima na forumu ljubavna magija sto su me uputili i bodrili.
Reply
Dobro vece pre svega. Prvi put sam u ovome I jako sam radoznala po pitanju ljubavne magije. Da li ju je moguce uraditi sam ili je neophodno strucno lice. Pozdrav svima Smile
Reply
Ljubavna magija je kompleksan ritual i ljubavne cini su vrlo mocne.

Moras biti vrlo oprezna ako sama radis. Posto se ususdjujes sama, pretpostavljam da onda znas kako se radi ljubavni ritual i koji trebas izabrati. Znaci bitno je da znas koju caroliju i koja ljubavna magija koja deluje u tvom slucaju.

Iako ti se na jednostavnoj razini ljubavna magija i neka druga magija mogu uciniti slicne, budi oprezna jel daju razlicite rezultate. Moras dobro poznavati materiju ako se odlucis za samostalan rad. 

Postoji ljubavna magija mislima, ljubavna magija sa iglom, ljubavna magija sa slikom i ogledalom, ljubavna magija sa medom, ljubavna magija sa jajetom, ljubavna magija pomocu slike voljene osobe i tako dalje. 

Nemoj misliti da je svejedno koji od gore navedenih rituala izabrati jel ne djeluje svaki isto na svakoga. Jedino ako si dovoljna strucna mozes ocjeniti sta bi djelovalo kod tvoje voljene osobe jel postoje ljudi koji su imuni na ogledala, jednostavno do njih ne mogu doprijeti takve cini i zato se pazljivo bira drugi ritual koji je uglavnom u vidu pisanih formi a za koje opet moras poznavati tajna magijska ucenja.

Vazno je takodjer zapamtiti, ljubavna magija se ne baca preko druge magije. Ako osoba kojoj radis vec na sebi ima neku vrstu carolije, moras znati kako da najprije otklonis to a tek zatim da radis ljubavni ritual. 

Naravno, da bi videla da li osoba vec na sebi ima neku vrstu ljubavnih cini, moras za to biti duhovno sposobna i da znas da gledas njegov datum rodjenja.

Zato me je zacudilo tvoje pitanje, osim ako nisi strucnjak i znas kako se pravilno baca ljubavna magija.
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.

Reply
Ljubavna magija na daljinu

Ljubavna magija na daljinu spaja rastavljene i radi se ako analiza pokaze da izmedju  dvoje ljudi postoji hemija i energetsko polje.

Ukoliko ljubavna analiza pokaze da se tretman ne moze raditi nemoguce je da se radi ljubavno vezivanje zato sto postoji prepreka i onda je najbolje da odustanete od te osobe.

Ljubavna magija na daljinu se primenjuje kada želite:

- Vraćanje voljene osobe
- Privlačenje ljubavi u život

Takodje postoji i ljubavna magija za udaju / ženidbu kao i magija za neuzvraćenu ljubav.

Ljubavna magija - na daljinu

Ljubavno vezivanje na daljinu za rešavanje ljubavnih problema vam može vratiti bivšu ljubav

Ljubavni ritual je potpuno bezopasan i nije komplikovan ni po vas ni po osobu sa kojom se radi ljubavno spajanje. Sve se odvija spontano i na prirodan način tako da niko ne može primetiti da je nešto radjeno i da je korišćena ljubavna magija.

Kako vratiti bivšu ljubav magijom

Ljubavna magija na daljinu se radi prvenstveno preko fotografije voljene osobe i predmeta koji simbolizuju osobu za koju se radi ljubavni ritual. Pedmeti ljubavne magije su: sveća, ogledalo, katanac, konac i jaje. 

Ljubavna magija rituali na daljinu 

1. Vezivanje voljene osobe 

Kada se radi ova magija, dve osobe se spajaju, izmedju njih se budi ljubav i radi se zastita za njih. Magija na daljinu se radi kada du partneri razdvojeni i daleko jedan od drugog. Amajlija koja se pravi služi kao zastita koja ljubavni par stiti od uroka, sihira, vradžbina i zlih ičiju.

2. Ljubavna magija za rastavljanje 

Magija za razdvajanje se radi ukoliko želite da razdvojite dve osobe koje su u vezi/braku. To može biti vaš bivši partner ili neka osoba koja vam se dopada. U tom slučaju se radi magija za rastavljanje - na daljinu.

Ovaj ritual vrlo često žele roditelji ili familija osobe za koju smatraju da je nesrećna, zlostavljana u braku ili vezi ili jednostavno misle da ta osoba nije za nekog.

Ljubavni ritual deluje uspešno i kod muškaraca i kod žena i magija na daljinu dopire do i najudaljenijih osoba.
Ljubavna Magija 
Reply
Ljubavna magija

Veoma interesantna tema i svakako poucna. Pkusavam da naucim o magiji uopšte i nalazim ovakve teme veoma korisnim.

Mogu pohvaliti ovaj forum i takodje jos jedan na kome se djele realna iskustva ljubavne magije.

Evo ostavljam link foruma:

http://ljubavnamagija.info/index.php?board=1.0

Molim sve koji imaju bilo kakva iskustva sa ljubavnom magijom da djele i pišu, što više informacija to korisnije za nas koji se bavimo istraživanjem najljepšeg fenomena zvanog ljubavna magija.
Reply
Na forumu koji si podelio se hvali Grigor Harmis Yousif, on je meni radio ljubavnu magiju prosle godine i mogu da kazem sve najbolje za njega. Pre toga sam dugo trazio pomoc dok nisam naisao na njegov kontakt. Njegova stranica sa kontaktom je ovde:

https://ljubavnamagija.site123.me

Kazu da je najjaci i da svi uce od njega, mislim da je napisao i nekoliko knjiga ali nisam bas siguran, ono sto sigurno mogu da potvrdim iz licnog iskustva da mi je pomogao i da je ljubavna magija zaista jaka.
Reply
(22-09-2018,11:40 PM)Lucian.Leon Wrote: Ljubavna magija na daljinu

Ljubavna magija na daljinu spaja rastavljene i radi se ako analiza pokaze da izmedju  dvoje ljudi postoji hemija i energetsko polje.

Ukoliko ljubavna analiza pokaze da se tretman ne moze raditi nemoguce je da se radi ljubavno vezivanje zato sto postoji prepreka i onda je najbolje da odustanete od te osobe.

Ljubavna magija na daljinu se primenjuje kada želite:

- Vraćanje voljene osobe
- Privlačenje ljubavi u život

Takodje postoji i ljubavna magija za udaju / ženidbu kao i magija za neuzvraćenu ljubav.

Ljubavna magija - na daljinu

Ljubavno vezivanje na daljinu za rešavanje ljubavnih problema vam može vratiti bivšu ljubav

Ljubavni ritual je potpuno bezopasan i nije komplikovan ni po vas ni po osobu sa kojom se radi ljubavno spajanje. Sve se odvija spontano i na prirodan način tako da niko ne može primetiti da je nešto radjeno i da je korišćena ljubavna magija.

Kako vratiti bivšu ljubav magijom

Ljubavna magija na daljinu se radi prvenstveno preko fotografije voljene osobe i predmeta koji simbolizuju osobu za koju se radi ljubavni ritual. Pedmeti ljubavne magije su: sveća, ogledalo, katanac, konac i jaje. 

Ljubavna magija rituali na daljinu 

1. Vezivanje voljene osobe 

Kada se radi ova magija, dve osobe se spajaju, izmedju njih se budi ljubav i radi se zastita za njih. Magija na daljinu se radi kada du partneri razdvojeni i daleko jedan od drugog. Amajlija koja se pravi služi kao zastita koja ljubavni par stiti od uroka, sihira, vradžbina i zlih ičiju.

2. Ljubavna magija za rastavljanje 

Magija za razdvajanje se radi ukoliko želite da razdvojite dve osobe koje su u vezi/braku. To može biti vaš bivši partner ili neka osoba koja vam se dopada. U tom slučaju se radi magija za rastavljanje - na daljinu.

Ovaj ritual vrlo često žele roditelji ili familija osobe za koju smatraju da je nesrećna, zlostavljana u braku ili vezi ili jednostavno misle da ta osoba nije za nekog.

Ljubavni ritual deluje uspešno i kod muškaraca i kod žena i magija na daljinu dopire do i najudaljenijih osoba.

Hvala na preciznom objasnjenju  Shy
Rođen u Zagrebu. Volim čitati, putovati, upoznavati različite kulture i istraživati misterije. Usuditi se istraživati, put je do ljubavi.

Reply
Ljubavna magija 

Ma kada te zablokira i nadje drugu, tu samo može pomoći ljubavna magija - magija dobrote i svetlosti odnosno duhovna magija za ljubav.

Bila ona bela ili crna, turska, islamska ili vlaška ljubavna magija, o tome uopste ne mialim. Kada je mogao da bude takav skot i da zbog neke koju zna mesec dana, tek tako raskine dugogodisnju vezu iako sam za njega cinila sto ni jedna nije, necu ni da razmisljam uopste. Zelim da ga vežem za sebe da me voli kao niko! Molim pomoc, koga preporucujete da mi uradi ljubavni ritual?

Znam da postoje rituali koji mogu pomoći da povratimo izgubljenu ljubav i najpoznatija ljubavna magija koja je dala i najbolje rezultate je Arapska ljubavna magija. Ali da se razumemo, ja ne zelim klasicno vracanje voljene osobe, zelim da me on bukvalno moli, da pati za mnom, da se kaje sto je raskinuo i da me moli da se vrati. Vecina magova ne pristaje to da radi, zato pitam ako mi mozete preporuciti nekoga ko hoce to da mi napravi.

Ljubavna magija u svojim ritualima ukljucuje Anđele, prirodu i duhovnu snagu, tako da sam sigurna da se ovo moze napraviti. Hocu da ga dobro protrese, da ga ne ostavi ravnodušnim. Sve su žene pomalo veštice, pogotovu kad je u pitanju ljubav. Tako da nemojte mi zameriti, pomoc molim? Ljubavna magija?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)